Lednice,

co vaří

pro Vás!

Posouváme obor gastronomie dál

V životě člověka je několik zásadních pilířů. Zdraví člověka je ten zasádní parametr kvality života.
Dýcháme, jíme, žijeme.

Naším posláním je Vás nadchnout pro skvělé jídlo, které může být zdravé, vyvážené a k tomu skvěle chutná.
Slovy klasika: "Jídlo je lék."  Lék proti civilizačním chorobám, stresu, diabetes a obezitě. 

Jídlo v krabičkách je dnes nedílnou součástí našeho běžného dne. Jediné co si nemůžeme koupit, je čas, a čas je to, čeho nikdo z nás nemá nazbyt! 

Vyřešili jsme za Vás hned několik problémů - šetříme Vám čas, peníze a to minimálně dvě hodiny denně, které dokážete skvěle využít jistě lépe než vařením, čekáním na kurýra, nákupem. 

Naše revoluční řešení samoobslužného Lunchboxpointu Vám usnadní život, jídlo na Vás počká. Nečekejte na kurýra. Vyzvědněte si Vaše oblíbené jídlo, kdy budete mít čas Vy. 


Proč Lunchbox?

Chutné jídlo

Fine dining v krabičce připravený týmem kuchařů s rukopisem Zdeňka Pohlreicha. Sezonní suroviny lokálních dodavatelů jsou zárukou kvality bez kompromisů. 

Šetří Váš čas

Jediné jídlo, které čeká na Vás. Investujte svůj čas lépe! Věnujte se svým aktivitám. Nečekejte na kurýra, žádný dlouhý seznam na nákup. 

My vaříme za Vás

Zapomeňte na frontu u pokladen v supermaketu. Žádné kolony cestou na nákup.  Nechte to na nás. My vaříme, Vy se věnujete svým plánům.

Dostupný 24h 

Lunchbox je přístupný celý den. Pokud pracujete pozdě do noci, žadný problém! Stavte se pro jídlo, až budete mít cestu kolem.

Unikátní technologie

Lunchbox je unikátní samoobslužná lednice, splňující nejpřísnější HACCP normy na skladování potravin. Vaše jídlo nepřijde do kontaktu s objednávkou jiného zakazníka. Pravidelně ošetřována antiCOVID UV lampou. 

Nutričně vyvážené

Jídlo z nejlepších surovin bez přidaného cukru, kde si na své přijde každý. Lehkost a neuvěřitelná chuť Vás překvapí, jak zdavé může být chutné!